Paslaugos

Titulinis > Paslaugos > Google Adwords administravimas > Optimizavimas konversijoms
Share |

Optimizavimas konversijoms

Neretai susiduriama su situacija, kai naudojant mokesčio už 1000 parodymų arba mokesčio už paspaudimą metodiką neužtikrinamas pakankamai aukštas reklaminės kampanijos investicijų grąžos rodiklis, ypač kai reklamuotojas turi ribotą biudžetą arba esant labai aukštai konkurencijai.


Tam, kad efektyviai išnaudoti reklaminį biudžetą ir pasiekti geriausio rezultato – „Google Adwords“ siūlo nemokamą konversijų optimizavimo įrankį.
Konversija – tai svetainės lankytojo veiksmas, kurį galima užregistruoti ir kuris turi vertę reklamuotojui. Pavyzdžiui, konversijomis gali būti: pirkimas e-parduotuvėje, potencialaus kliento užklausa, tikslinio puslapio peržiūra (kainoraštis, prekės aprašymas, kontaktų puslapis).


Google Adwords konversijų optimizavimo įrankis stebi – kokiais atvejais įvyksta konversijos (analizuojamos raktinės frazės, skelbimų tekstai, maksimalios kainos pasiūlymas ir skelbimo pozicija) ir nuolat patobulina reklaminę kampaniją tam, kad sulaukti daugiau konversijų neviršijant biudžeto. Tokiu atveju reklaminiai skelbimai dažniau bus rodomi tiems lankytojams, kurie su didesnę tikimybę atliks Jūsų numatytą veiksmą ir taps Jūsų klientais.


Kaip tai veikia?
1.Reklamuotojas apibrėžia pageidaujamus veiksmus, kuriuos galima užregistruoti ir pagal kuriuos galima nustatyti, ar lankytojas priklauso tikslinei auditorijai. Veiksmai gali būti:
- Registracijos arba užklausos formos pildymas
- Tikslinio puslapio peržiūra (prekių krepšelis, apmokėjimo patvirtinimas, kontaktai, išsamus prekės/paslaugos aprašymas)
- Tikslinis veiksmas: laikas, praleistas svetainėje (pavyzdžiui, ne mažiau kaip 20-40 sekundžių), peržiūrėtų puslapių skaičius (ne mažiau kaip 3)
2.Tiksliniuose puslapiuose įdiegiamas konversijų stebėjimo kodas arba sukuriami „Tikslai“ Google Analytics paskyroje (tokiu atveju Google Analytics ir Google Adwords paskyros turi būti susietos)
3.Jeigu viskas atlikta teisingai ir per Google Adwords atvykę lankytojai atlieka pageidaujamus veiksmus, Google Adwords paskyroje registruojamos konversijos
4.Kai per ne ilgesnį kaip 30 dienų laikotarpį įvyksta ne mažiau kaip 15 konversijų, atsiranda galimybė pereiti nuo mokesčio už paspaudimą prie mokesčio už konversiją.

 

Tokiu atveju reklamuotojas mokės tik už pageidaujamus lankytojų veiksmus – maksimizuoja pelną ir investicijų grąžą. 

 

Susisiekite su mumis


KITOS PASLAUGOS

Į viršų