Paslaugos

Titulinis > Paslaugos > Google Adwords administravimas
Share |

Google Adwords administravimas

Kodėl verta patikėti Google Adwords paskyros administravimą sertifikuotam specialistui?

Daugeliu atveju kreiptis į sertifikuotą “Google Adwords” specialistą verta, nes:

- Patikėjus Jūsų „Google Adwords“ reklamos kampanijos priežiūrą specialistui turėsite daugiau laisvo laiko darbui su naujais klientais ir naujų užsakymų apdorojimui. Patikėjus reklaminės paskyros priežiūrą bei administravimą profesionalui laisvą laiką galėsite draugams, šeimai arba pomėgiams.

- Efektyviau išnaudosite savo reklaminį biudžetą, nes profesionalai puikiai žino kaip efektyviai parinkti kampanijos nustatymus ir vykdyti reklaminės paskyros optimizavimą tam, kad skelbimai pasiektų tikslinę auditoriją ir atneštų kuo daugiau naudos per trumpiausią laiką ir su mažiausiomis sąnaudomis. Ne paslaptis, kad vienas pagrindinių sėkmės faktorių – patirtis. Patyrę Google Adwords specialistai ne tik žino kaip sukurti efektyvią reklaminę kampaniją internete, bet ir nuolat tobulina savo žinias ir kvalifikaciją tam, kad kuo greičiau įdiegti ir išnaudoti nuolat diegiamų Google Adwords platformos naujovių galimybės.

- Sutaupysite, nes papildomo darbuotojo samdymas įmonės reklaminės kampanijos administravimui daugeliu atveju kainuos brangiau, o apmokymas reikalaus nemažai laiko ir pinigų. Tuomet sertifikuoti Google Adwords specialistai ir Agentūros jau turi visas reikalingas žinias ir vieni pirmųjų gauna visą informaciją apie pokyčius ir naujas sistemos funkcijas.

- Paprastesnis reklaminės kampanijos ROI (investicijų grąžos) apskaičiavimas: kai darbą atlieka specialistai - tiksliai galėsite nustatyti išlaidas reklamai ir jos administravimui. Prižiūrint paskyrą savarankiškai sudėtinga įvertinti darbo valandos kainą ir alternatyvių, negautų pajamų dydį.

- Turėsite asmeninį patarėją – patirtį turintį Google Adwords specialistą – konsultantą, kuris visada patars, kaip geriau išnaudoti reklaminį biudžetą geriausio rezultato pasiekimui.

- Operatyvus problemų sprendimas. Neretai pasitaiko, kai reklamuotojai susiduria su problemomis ir sunkumais: nepavyksta atlikti mokėjimo, skelbimai ilgai patvirtinami, neberodomi pagal pageidaujamas raktines frazes arba rodomi labai žemoje pozicijoje, išlaidos reklamai per didelės, per žema investicijų grąža, nepavyksta įdiegti konversijų sekimo arba paleisti pakartotinės rinkodaros kampanijos. Dauguma Google Adwords sertifikuotų specialistų ne tik turi patirtį išsprendžiant kasdienes problemas bet ir turi galimybę greičiau sulaukti pagalbos iš Google Adwords palaikymo komandos.

- Greitai ir su mažiausiomis sąnaudomis pasieksite Jūsų verslo reklaminių tikslų, sutaupysite laiką ir gausite konkurencinį pranašumą patikėjus Jūsų Google Adwords reklaminės kampanijos administravimą mūsų specialistams.

 

 

Susisiekite su mumis


KITOS PASLAUGOS

Į viršų